30 juuni 2018

5. hooajale pandi punkt Mari juures

Kõike head ja paremat. Foto: Janelle
30. juunil, just sel õhtul kui sai alguse suur jalgpallipidu, kogunesid Käru kõige naksakamad naised Mari suveterassile, et panna punkt tantsuhooajale. 
Igaüks oli kaasa võtnud midagi suupärast, mis kõik vastvalminud terassilauale seati. Majaperenaine pakkus mõnusaid jooke, nii külmi kui kuumi ja kaunist vaadet jõele. 

Veekeetmise stiilinäide Marilt. Foto: Janelle
Hooaja lõpetamiselt puudusid Kaja, kellele olid sisse sadanud ootamatud külalised ja Riina H, keda hoidis oma võimuses mets...

Kõneldi lõppevast tantsuhooajast ja vaatati ka pisut ettepoole. Kevadel sai rühm registreeritud  2019. aasta tantsupeole. Naisrühmi on aga palju ja konkurents tihe. Kui me vähemalt 10 naist kokku ei saa, kes suurele peole minekule panustaksid, pole suurt mõtet punnitama hakata. Poolikuid rühmi ei oota ju keegi... 
Vahest võtta siis mõni muu eesmärk? Lõplik otsus selgub ikkagi alles uue hooaja alguses kui taas kokku saame ja endid üle loeme.
Kõneldi aga ka muudel teemadel, mis oma kogukonnas parasjagu üleval on. Nii mõnigi info sai vahendatud ja uudised jagatud.
Mitmed meie seast lõpetasid ühtu aga Käru kõrtsis, kus sai kaasa elada jalgpallimängule, mis sel suvel liitis ka paljusid rahvatantsijaid.
Tänud Marile mõnusa võõrustamise ja kauni vaate eest!

Roosad joped reas. Foto: Janelle

Eva

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar